Stálí zákazníci od Zaplo čerpají více výhod

Chtěl jsem najít firmu, která by mě za věrnost odměnila, která by si toho vážila, která by mi s každou další půjčkou dala víc. Nakonec jsem ji našel! Půjčka zaplo.cz opravdu bude za vaši věrnost čím dál tím víc výhodnější, lepší a vyšší!“ svěřil se pan Jaromír Tůma z Rychvaldu. Půjčka Zaplo je totiž opravdu hlavně zaměřená na stálé a věrné klienty. Pojďte s námi zjistit v čem!

Půjčka Zaplo: „Stálí klienti mají výhody!

Půjčka Zaplo vám bude na poprvé nabídnuta pouze ve výši maximálně pěti tisíc korun. Více se zde prostě na poprvé půjčit nemůžete. Je to proto, že společnost zaplo ještě neví, zda jste poctiví a čestní, zda budete pravidelně splácet a zda vám tedy může věřit. V čem vám dává ale výhodu je to, že nebudete za tuto první půjčku platit žádné poplatky navíc. Tudíž kolik si půjčíte, tolik také vrátíte. Po splacení první půjčky už budete moct využít vyšších částek, a to maximálně do sedmi tisíc. Půjčíte-li si tedy například šest tisíc, počítejte s tím, že již budete muset zaplatit poplatek ve výši 19 % z půjčené částky. Splatíte-li tento druhý úvěr, budete si moct sjednat u zaplo.cz půjčku až do výše 10 000 Kč.

Čtvrtý úvěr vám následně bude nabídnut až do 12 500 korun (psali jsme zde). Společnost zaplo to takto má nastaveno právě proto, že časem lépe poznává své klienty a zjišťuje tak, zda jsou vůbec schopni půjčku splatit a zda má tedy cenu jim vůbec nějaké finance půjčovat.

Na jak dlouho si u zaplo můžu půjčit?

Doba splacení půjčky je u zaplo.cz na vás. Můžete si vybrat jeden nebo třicet dnů. Podle toho se pak odvíjí i výše poplatku, který za půjčenou částku budete platit. Nejvýhodněji se jeví nejkratší doba půjčení, a to právě jeden jediný den. Jenže je dost pravděpodobné, že za tu dobu nestačíte sehnat peníze na vrácení a tak by se mohlo stát, že byste půjčku nemuseli splatit a museli si ji naopak na příplatek prodlužovat buď o sedm, čtrnáct nebo tři dnů.

Je proto důležité si pořádně promyslet, jak na tom asi budete s financemi a i když nejste jasnovidci, je důležité situaci racionálně zhodnotit!


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!